shutterstock_301727954.jpg

FITNESS
PRO ŽENY
KAŽDÉHO VĚKU

PŘIDEJTE SE K NÁM I VY!

 

NAŠE SLUŽBY

Potřebujete zhubnout, zpevnit postavu, odreagovat se od každodenních starostí nebo poznat nové kamarádky? Fitness pro ženy FITIMO v Praze 4 - Modřany je tu pro vás, bez ohledu na váš věk, váhu nebo zdravotní omezení. Rády přivítáme všechny, které se rozhodnou udělat něco pro sebe, ať jste studentka, maminka na mateřské, zaměstnaná žena nebo babička. Posláním našeho fitness je, abyste se u nás cítily dobře a dosáhly cílů, které si společně stanovíme.

shutterstock_155086847.jpg
běžecký pás
dieta salát

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový trénink FITIMO je účinný a jednoduchý cvičební program s hudbou, který probíhá na 8 hydraulických posilovacích strojích a 8 aerobních mezistanicích, které jsou logicky uspořádané do kruhu. Pomáhá snižovat váhu, spaluje tuky, zrychluje metabolismus, zpevňuje tělo a posiluje svaly a  srdce.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Pro efektivnější spalování tuků, především v problematických břišních partiích, nabízíme cvičení na aerobních trenažérech s masážním tlakovým břišním pásem Active Belly. Pro odbourání celulitidy a aktivaci lymfatického systému pak můžete využít válečkový masážní stroj BodyRoll.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Správné stravování a životospráva má významný vliv na to, zda bude cvičení přinášet požadované výsledky. Proto si u nás můžete objednat konzultaci s výživovým poradcem, která zahrnuje analýzu složení těla, zhodnocení dosavadního jídelníčku a následná doporučení a rady. Rádi vám také vytvoříme jídelníček speciálně na míru.

 
shutterstock_308908724.jpg

6 DŮVODŮ PROČ CVIČIT U NÁS

 

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ POUZE PRO ŽENY

V našem fitness cvičí a pracují pouze ženy. Můžete tak cvičit v příjemném přátelském prostředí, bez jakéhokoli studu nebo stresu.

ÚČINNÉ A JEDNODUCHÉ CVIČENÍ, KTERÉ ŠETŘÍ ČAS

Propracovaný kruhový trénink FITIMO na strojích vyrobených speciálně pro ženy, nevyžaduje žádné zkušenosti a přináší velice rychlé výsledky již po 30 min cvičení 2-3 týdně.

MOŽNOST CVIČIT KDYKOLIV BEZ OBJEDNÁNÍ

Navštěvovat fitness FITIMO můžete kdykoliv vám to vyhovuje, bez objednání a cvičit můžete libovolně dlouho. Rezervace se provádí pouze na vedené lekce a doplňkové služby. 

Pozn.: V rámci současných opatření je dočasně nutná rezervace na všechny služby.

ZKUŠENÁ TRENÉRKA VŽDY K DISPOZICI

Po celou dobu cvičení vám je k dispozici kvalifikovaná trenérka, která nejen dohlíží na to, abyste cvičila správně, ale poskytne vám také užitečné rady týkající se stravování, životosprávy a zdraví.

CVIČEBNÍ PLÁN NA MÍRU DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ A CÍLŮ

Na prvním tréninku vám trenérka pomůže s vytvořením cvičebního plánu na základě vašeho cíle, který bude respektovat vaše časové možnosti, aktuální kondici a zdraví.

POHODOVÁ ATMOSFÉRA, ZÁBAVA A ODREAGOVÁNÍ

Velice nám záleží na tom, abyste se u nás vždy cítily příjemně. Proto se snažíme zpříjemnit vám čas strávený u nás různými soutěžemi, výzvami a akcemi.

 

OBJEDNEJTE SE NA PRVNÍ TRÉNINK ZDARMA

Přijďte si zcela nezávazně vyzkoušet cvičení v dámském fitness FITIMO pod vedením profesionální trenérky. První zkušební trénink je u nás zdarma.  Poté se snadno sama rozhodnete, zda budete chtít pokračovat. Nikdo vás nebude k ničemu nutit.

 

HODNOCENÍ NAŠICH KLIENTEK

 

Super fitko jen pro ženy. Trenérky jsou moc fajn a atmosféra také. Super možnosti časové flexibility a nevázanosti!!

Šarka H.

TĚŠÍME SE NA VÁS

PC200539.JPG

MICHAELA OLŠAVSKÁ

Majitelka a trenérka dámského fitness FITIMO

Otevření a provozování vlastního fitness je výsledkem mého celoživotního zájmu o sport, tanec, zdravý životní styl a snahy pomáhat druhým. Práce s lidmi mě nesmírně naplňuje a věřím, že dokážu své nadšení přenést i na vás. Každý váš úspěch je pro mě velkou odměnou a motivací. Těším se na setkání s vámi. 
Míša.

 

FITIMO - Fitness pro ženy

777 868 222

FITIMO - Fitness pro ženy
Sofijské náměstí 3405/2 
143 00 Praha 4 - Modřany
(vstup přes restauraci JARO)

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by Fitimo

Kruhový trénink