• Fitimo

Otevření a podmínky provozu fitness

Už se to blíží! Dámské fitness Fitimo vám bude znovu k dispozici od čtvrtka 3. 12. 2020. Seznamte se s podmínkami dočasně upraveného provozu.

Dočasné podmínky provozu fitness


Pro zajištění vaší i naší bezpečnosti a splnění předepsaných podmínek, vás prosíme o dodržování následujících pravidel.


 1. Prosíme o maximální ohleduplnost a dodržování odstupů 2 m od ostatních klientek i personálu.

 2. Dbejte na to, aby nedocházelo k větší kumulaci osob ani v šatně. Svůj čas strávený v ní omezte na nezbytné minimum. Skříňky si vybírejte tak, abyste měly dostatek volného prostoru. Ideálně k nám přijďte již převlečené do sportovního oblečení, u nás si jen odložte vrchní vrstvy oblečení a přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory. Každou celou hodinu začíná nová lekce pro další skupinu a fitness má kapacitu max. 9 osob. Prosím, respektujte, že se nemůžete zdržet déle - zamezily byste tím vstupu další skupině!!!!

 3. Nezapomeňte, že při pobytu u nás musíte mít zakrytá ústa a nos, jako nejvhodnější variantu doporučujeme např. chirurgické ústenky, které se dají zakoupit v lékárnách.

 4. Na strojích vždy používejte ručník.

 5. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.

 6. Po každé lekci budou všechny použité stroje či jiné pomůcky vydezinfikovány a sál vyvětrán. Nezdržujte se proto v prostoru déle, než je délka lekce. Potřebujeme tento časový prostor k zajištění plynulého provozu.

 7. Při použití toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte, až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.

 8. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.

 9. Jelikož kapacita fitness je v rámci současného provozu omezena, je nutná rezervace na všechny námi poskytované služby. Tu provedete jednoduše prostřednictvím webových stránek www.fitimo.cz. Rezervovat si můžete najednou až 3 termíny dopředu. Přihlásit se můžete i hodinu před konáním lekce. Upravovat nebo rušit rezervace ale nejpozději 12 hodin před začátkem objednané služby. V opačném případě bude účtován storno poplatek.

 10. Vedené lekce budou probíhat s maximální kapacitou 8 klientek + trenérka, využije se tedy celá kapacita fitness, a proto není možné se objednat na jiné doplňkové služby ve stejný čas.

 11. Necítíte-li se zdravotně v pořádku, zůstaňte raději doma!

Děkujeme za pochopení a podporu. Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme, a že se co nejdříve vrátíme k běžnému provozu.


#fitimoopen


47 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
 

FITIMO - Fitness pro ženy

777 868 222

FITIMO - Fitness pro ženy
Sofijské náměstí 3405/2 
143 00 Praha 4 - Modřany
(vstup přes restauraci JARO)

 • Facebook
 • Instagram

©2020 by Fitimo