top of page
  • Obrázek autoraFitimo

Oslavte s námi 4. výročí!

Aktualizováno: 1. 10. 2020

Sami tomu nemůžeme uvěřit, ale letos v říjnu to jsou již 4 roky od otevření dámského fitness Fitimo v Modřanech. A jelikož je to především vaše zásluha, připravili jsme si pro vás od 1. 10 do 10. 10. 2020 speciální narozeninový program.

Děkujeme za přízeň


Dříve, než vám představíme narozeninový program, bychom vám všem chtěli ze srdce poděkovat za vaši dlouhodobou přízeň. Jen díky vám máme možnost dělat, co nás baví, a to i v době, která není pro provozování fitness úplně jednoduchá. Moc si toho vážíme.


Na co se můžete těšit


I když se letos budeme muset obejít bez tradiční narozeninové párty, na kterou jsme se moc těšili, věříme, že i tak si narozeninový program společně užijeme. Na co se tedy můžete těšit?

  • Hod kostkou při každé návštěvě

Při každé návštěvě fitness od 1. 10. do 9. 10. si můžete hodit hrací kostkou a ihned získat některý z připravených dárků. Čím častěji tedy budete fitness navštěvovat, tím víc dárků získáte. Každé číslo vyhrává!

  • Los do tomboly za každý nákup

Za každý nákup služeb nebo zboží od nás získáte los do tomboly. Slosování lístků o ceny pak proběhne v rámci narozeninových lekcí v sobotu 10. 10. 2020. Výherkyně, které nebudou přítomny losování, si budou moci vyzvednout ceny v průběhu následujícího týdne.

  • Speciální narozeninová nabídka

Využít můžete speciální limitované narozeninové akce na kruhový trénink, Active Belly a vedené lekce. Nabídka bude do vyprodání vystavena na recepci fitness.

  • Narozeninové lekce zdarma

V sobotu 10. 10. 2020 se můžete přihlásit na speciální narozeninové lekce zdarma. Vzhledem k omezenému počtu míst se může každá klientka přihlásit pouze na jednu z lekcí. Registrovat se můžete zde.


Těšíme se na vás.


#fitimoslavi

130 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page