©2020 by Fitimo

FITNESS
PRO ŽENY
KAŽDÉHO VĚKU

Rády mezi námi přivítáme i vás

 

NAŠE SLUŽBY

Potřebujete zhubnout, zpevnit postavu, odreagovat se od každodenních starostí nebo poznat nové kamarádky? Fitness pro ženy FITIMO v Praze 4 - Modřany je tu pro vás, bez ohledu na váš věk, váhu nebo zdravotní omezení. Rády přivítáme všechny, které se rozhodnou udělat něco pro sebe, ať jste studentka, maminka na mateřské, zaměstnaná žena nebo babička. Posláním našeho fitness je, abyste se u nás cítily dobře a dosáhly cílů, které si společně stanovíme.

shutterstock_155086847.jpg
běžecký pás
dieta salát

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový trénink je účinný a jednoduchý cvičební program s hudbou, který probíhá na 8 hydraulických posilovacích strojích a 8 aerobních mezistanicích, které jsou logicky uspořádané do kruhu. Pomáhá snižovat váhu, spaluje tuky, zrychluje metabolismus, zpevňuje tělo a posiluje svaly a  srdce.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Pro efektivnější spalování tuků, především v problematických břišních partiích, nabízíme cvičení na aerobních trenažérech s masážním tlakovým břišním pásem Active Belly. Pro odbourání celulitidy a aktivaci lymfatického systému pak můžete využít válečkový masážní stroj BodyRoll.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Správné stravování a životospráva má významný vliv na to, zda bude cvičení přinášet požadované výsledky. Proto si u nás můžete objednat konzultaci s výživovým poradcem, která zahrnuje analýzu složení těla, zhodnocení dosavadního jídelníčku a následná doporučení a rady. Rádi vám také vytvoříme jídelníček speciálně na míru.

 

6 DŮVODŮ PROČ CVIČIT U NÁS

 

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ POUZE PRO ŽENY

V našem fitness cvičí a pracují pouze ženy. Můžete tak cvičit v příjemném přátelském prostředí, bez jakéhokoli studu nebo stresu.

ÚČINNÉ A JEDNODUCHÉ CVIČENÍ, KTERÉ ŠETŘÍ ČAS

Propracovaný kruhový trénink na strojích vyrobených speciálně pro ženy, nevyžaduje žádné zkušenosti a přináší velice rychlé výsledky již po 30 min cvičení 2-3 týdně.

MOŽNOST CVIČIT KDYKOLIV BEZ OBJEDNÁNÍ

Navštěvovat naše fitness můžete kdykoliv vám to vyhovuje, bez objednání a cvičit můžete libovolně dlouho. Rezervace se provádí pouze na vedené lekce a doplňkové služby.

ZKUŠENÁ TRENÉRKA VŽDY K DISPOZICI

Po celou dobu cvičení vám je k dispozici kvalifikovaná trenérka, která nejen dohlíží na to, abyste cvičila správně, ale poskytne vám také užitečné rady týkající se stravování, životosprávy a zdraví.

CVIČEBNÍ PLÁN NA MÍRU DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ A CÍLŮ

Na prvním tréninku vám trenérka pomůže s vytvořením cvičebního plánu na základě vašeho cíle, který bude respektovat vaše časové možnosti, aktuální kondici a zdraví.

POHODOVÁ ATMOSFÉRA, ZÁBAVA A ODREAGOVÁNÍ

Velice nám záleží na tom, abyste se u nás vždy cítily příjemně. Proto se snažíme zpříjemnit vám čas strávený u nás různými soutěžemi, výzvami a akcemi.

 

CENÍK

Vyberte si některý z cenově zvýhodněných cvičebních plánů nebo permanentek službu, která bude nejlépe vyhovovat vašim časovým možnostem a cílům. S výběrem vám rádi poradíme. Stačí se objednat na zkušební trénink zdarma nebo nám zavolejte na tel. 777 868 222 

Kompletní ceník služeb je k dispozici ve fitness (níže je pouze několik příkladů).

3.290 KČ

3 MĚSÍČNÍ PLÁN

Nejoblíběnější krátkodobý plán

7.990 KČ (7.190 KČ*)

10 MĚSÍČNÍ PLÁN

Nejprodávanější a cenově nejvýhodnější plán s možností pozastavování a dalšími benefity. 
*Cena platná při nákupu na zkušebním tréninku.

1.500 KČ

10 VSTUPŮ

Permanentka pro jednotlivé vstupy

Jsme partnery těchto programů: ActivePass, Benefit Plus, Edenred, MultiSport, Sodexo 

 

AKCE A NOVINKY

PŘERUŠENÍ PROVOZU!

12. 3. 2020 / Milé klientky, bohužel i naše fitness jsme byli nuceni od 13. 3. 2020 dle nařízení vlády do odvolání uzavřít. O nic však nepřijdete! Platnost vašich permanentek vám bude automaticky posunuta o počet dní, po které bude fitness uzavřeno. Lenivět vás však nenecháme! Každou neděli v podvečer vás na facebooku bude čekat výzva na následující týden, do které se můžete zapojit. 

ÚNOR O VÝŽIVĚ A POHYBU

1. 2. 2020 / Na základě skvělých reakcí na lednovou výzvu pokračujeme i v únoru! Tentokrát jsme se zaměřili na kombinaci správné výživy a pohybu. Hrací karty pro únorovou výzvu jsou k dispozici na recepci fitness. Klientky, které nasbírají dostatečný počet bodů, budou opět zařazeny do slosování o ceny.  

ZA MĚSÍC -29 CM? JDE TO!

5. 12. 2019 / Kdo říká, že to nejde? Účastnice oblíbené měsíční soutěže s Active Belly opět dokázaly, že zdravě hubnout je možné a navíc velmi efektivně. Zde jsou výsledky 5-ti nejlepších (jedná se vždy o součet dvou měření: 2 cm pod a nad pupíkem): -29 cm, -17 cm, -16 cm, -15 cm, -15 cm. Vítězce Zuzce G. blahopřejeme a má u nás připravenou výhru.

 

OBJEDNEJTE SE NA PRVNÍ TRÉNINK ZDARMA

Přijďte si zcela nezávazně vyzkoušet cvičení v příjemném dámském fitness FITIMO pod vedením profesionální trenérky. První zkušební trénink je u nás zdarma.  Poté se snadno rozhodnete, zda budete chtít pokračovat.

 

HODNOCENÍ KLIENTEK

 

Super fitko jen pro ženy. Trenérky jsou moc fajn a atmosféra také. Super možnosti časové flexibility a nevázanosti!!

Šarka H.

TĚŠÍME SE NA VÁS

PC200539.JPG

MICHAELA OLŠAVSKÁ

Majitelka a trenérka dámského fitness FITIMO

Otevření a provozování vlastního fitness je výsledkem mého celoživotního zájmu o sport, tanec, zdravý životní styl a snahy pomáhat druhým. Práce s lidmi mě nesmírně naplňuje a věřím, že dokážu své nadšení přenést i na vás. Každý váš úspěch je pro mě velkou odměnou a motivací. Těším se na setkání s vámi. 
Vaše Míša.

 

KONTAKTY A OTEVÍRACÍ DOBA

FITIMO - Fitness pro ženy

Sofijské náměstí 3405/2 
143 00 Praha 4 - Modřany

(vchod přes restauraci JARO)

Tel.: 777 868 222

 

OTEVÍRACÍ DOBA

PO - 9:00 - 13:00 / 15:00 - 21:00

ÚT - 9:00 - 19:00 

ST - 9:00 - 19:00

ČT - 9:00 - 13:00 / 15:00 - 21:00

PÁ - 8:00 - 18:00

SO - 9:00 - 12:00

NE - 16:00 - 19:00

Rozvrh vedených lekcí

PO - 20:00 - 21:00 (Kruhový trénink - pokročilí)

ČT - 10:00 - 11:00 (Bodystyling)

PÁ - 17:00 - 18:00 (Kruhový trénink - začátečníci)

SO - 11:00 - 12:00 (Problémové partie)

V průběhu vedených lekcí je kruhový trénink pro běžné cvičení uzavřen. Na vedené lekce je nutné se objednat.

 
Kruhový trénink